back to top
31.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jugosllavia

Protokolli i Moskës: Stalini me jugosllavët: Shqiptari besnik si qeni

Protokolli i Moskës, (prill 1947)  Stalini me jugosllavët: Shqiptari besnik si qeni Dialogjet e mëposhtme janë nga bisedat zyrtare të protokollit më të lartë të zhvilluara...

Konferencë e CIA-s me UDB-në mbi Shqipërinë…16. Mars. 1953

Konferencë e CIA-s me UDB-në mbi Shqipërinë...16. Mars. 1953 Material Top Sekret:  Vetëm për Zyrtarët Amerikanë 16. Mars. 1953 Memorandum për: Zëvendës Drejtorin (Planifikimet) Subjekti: Konferenca e...

Tahir Kolgjini: Shqiptarët n’Jugosllavi dhe gjuha e unjisuar (Shejzat)

Takim me vizionarët... nga Jozef Radi Gjithnji i kam adhurue vizionarët... Janë Ata që jetojnë njiherësh kohën e tyne po edhe krejt kohnat që...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.