back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Josif Bagëri

Kuvendet e Dibrës – parlamente demokratikë të kohës nga Fatos Daci

Dibra dhe Historia e saj Rastësisht, një miku im historian, më dha të lexojë librin "Vendlindja ime - Dibra dhe Bulqiza" të Fatos Dacit. Para...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.