back to top
15.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jorida Tabaku

Perla e Myslim Murrizit… – nga Adriatik R. Dosti

Myslim Murrizi ne debate televizive Perla e Myslim Murrizit... nga Adriatik R. Dosti Nëse nuk do kish qëndruar në Parlament kur shokët e tij e braktisën me...

Zonja demokrate, me ju Shqipëria fiton! – nga Aleks Kapllaj

Zonja demokrate, me ju Shqipëria fiton! nga Aleks Kapllaj Jeni ju që përfaqësoni kompetencën, transparencën, ndershmërinë, kurajon dhe përkushtimin në detyrat tuaja institucionale dhe profesionale, duke...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.