back to top
29.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jonuz Ndreu

Pas 34 vitesh, për herë të parë “Hienat e  Lidërshipit” në Vatër, ma ndalën postimin e Gazetës Dielli… Vatrani Ramiz Mujaj

Pas 34 vitesh, për herë të parë “Hienat e  Lidërshipit” në Vatër, ma ndalën postimin e Gazetës Dielli… Vatrani Veteran Ramiz Mujaj Shkrimin e Vatranit Veteran, Ramiz...

Një jetë e përkushtuar për Mirditën dhe atdhedashurinë – Kapidan Nikollë Gjomarku (1927-2018) – nga Tomë Mrijaj

Një jetë e përkushtuar për Mirditën dhe atdhedashurinë Kapidan Nikollë Gjomarku (1927-2018) nga Tomë Mrijaj Pema gjenealogjike e parë e familjes së madhe dhe e mirënjohur...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.