back to top
25.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

John Steinbeck

Kush ishte Petro Zheji në përvjetor të largimit të tij – nga Lluka Qafoku

Kush ishte Petro Zheji në përvjetor të largimit të tij nga Lluka Qafoku Me rastin e 9 vjetorit të humbjes fizike të mikut të shtrenjtë e...

Homazh… – nga Lluka Qafoku

Homazh... nga Lluka Qafoku  Homazh Atij, që kudo ku shkoi, dhe çfarëdo që bëri, rindezi shpresën e shuar për Zotin në errësirën enveriste... (me rastin e...

Portretizimi i atdheut nga Silvana Leka (Poeteka)

Portretizimi i atdheut nga Silvana Leka (Poeteka 38) I.Fytyra detare e fshehur pas malit Në thellim të hulumtimit tonë lidhur me vendin që zë deti në...

Kandidati” dhe Shpagimtari i “Kandidati”- t nga Fatmir Terziu

Kandidati” dhe Shpagimtari i “Kandidati”- t nga Fatmir Terziu Pjesë nga libri i Blushit: “Baseni ishte një grumbull njerëzish që jetonin buzë rrugës me shpresën se uji i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.