back to top
15.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

John Huston

Gina Lollobrigida – Luigia Lollobrigida (1927-2023) – Diva e Kinematografisë dhe Bukurisë Italiane

Gina Lollobrigida - Luigia Lollobrigida (1927-2023) Diva e Kinematografisë dhe Bukurisë Italiane Gina Lollobrigida - Luigia Lollobrigida (Subiaco, 4 korrik 1927 - Roma, 16 janar 2023),...

Bekim Fehmiu (1 qershor 1936 – 1 qershor 2016) – 80 vjetori i nji Uliksi të Ri

Bekim Fehmiu 1 qershor 1936 - 1 qershor 2016 80 vjetori i nji Uliksi të Ri Sot, aktori Bekim Fehmiu asht 80 vjeç! Janë të rrallë ata...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.