back to top
26.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Joachim Rohm

Realiteti shqiptar i diktatures komuniste dhe letërsia e pas viteve ’90 nga Vilhelme Vranari – Haxhiraj

Realiteti shqiptar i diktatures komuniste dhe letërsia e pas viteve '90 nga Vilhelme Vranari - Haxhiraj Një shkrimtar e ka paksa të vështirë të paraqesë realitetin...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.