back to top
15.5 C
Tirana
E martë, 16 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jim Morrison

Jim Morrison (1943-1971) – Shiu

"Disa thonë se shiu asht i shëmtuet, pse nuk e dinë që ai t'lejon me ecë kryenaltë, edhe pse fytyrën ta kanë mbulue lotët..."

Jim Morrison (1943-1971) – Jeta

“S'ka qenë dëshira ime të lindja, prandaj më lini të jetoj ashtu si t'më pëlqejë...” 

Jim Morrison (1943-1971) – Jeta dhe çasti

“Shpesh mjafton nji çast i vetëm me e harrue krejt jetën, por nuk mjafton krejt jeta me harrue nji çast të vetëm!”

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.