back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jeta ime

Sa herë ndalem… dhe shoh pas në jetën time… Adriana Dine

Sa herë ndalem... e shoh pas në jetën time... nga Adriana Dine Jeta e krejt brezit tim, e gjithë atyre që lindën në vitet '60,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.