back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jeta e Gjeniut

Nga jeta e Gjeniut – Honore de Balzak, shkrimtari i periferisë – nga Albert Vataj

Nga jeta e Gjeniut - Honore de Balzak, shkrimtari i periferisë nga Albert Vataj Jeta e këtij “Napoleoni” që zotëroi historinë e Francës dhe letërsisë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.