back to top
15.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jeane Kirkpatrick

Samuel Ph. Huntington dhe teoria e tij e Përplasjes së Qytetërimeve

Samuel Ph. Huntington (1927-2008) dhe teoria e tij e Përplasjes së Qytetërimeve Samuel Phillips Huntington (New York, 18 prill 1927 - Vineyard Martha-s, 24 dhjetor 2008),...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.