back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jean-Baptiste Poquelin

Arratisja e Kazanovës nga Burgu i Plumbit – Venecia – nga Lutfi Alia

Xhiakomo (Gjokë) Jeronim Kazanova Vepër e Alessandro Longo (1774) Arratisja e Kazanovës nga Burgu i Plumbit - Venecia nga Lutfi Alia Don Zhuani joshës i femrave dhe Kazanova...

Molieri – Pavdekёsia e Artistit me shpirt kritik – nga Klodi Stralla

Molieri - Pavdekёsia e Artistit me shpirt kritik nga Klodi Stralla Moliere, emri i vёrtetё Jean-Baptiste Poquelin (15 janar 1622 - 17 shkurt 1673) ishte mjeshtri...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.