back to top
22.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jakov Xoxe

Kudret Kokoshi, emblemë e intelektualizmit dhe atdhedashurisë shqiptare – nga Kostaq Xoxa

Kudret Kokoshi, emblemë e intelektualizmit dhe atdhedashurisë shqiptare nga Kostaq Xoxa  Me rastin e 100-vjetorit të lindjes Mbresa vetjake Kur më njoftuan për një mbledhje përkujtimore me...

Autorë me art të dyshimtë, por me kontribut shtetnor të sigurt! Mark Simoni bisedon me shkrimtarin dhe studiuesin Primo Shllaku

Autorë me art të dyshimtë, po me kontribut shtetnor të sigurt! Bisedë me shkrimtarin & studiuesin e njohur Primo Shllaku Bashkëbisedoi Mark Simoni Estetë dhe kritikë të mëdhenj...

Mitrush Kuteli në hipotekën e kulturës së kombit… – nga Behar Gjoka

Mitrush Kuteli në hipotekën e kulturës së kombit... nga Behar Gjoka 13 shtator 1907 - 13 shtator 2019 112 vjetori i lindjes së Dhimitër Pasko, alias Mitrush...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.