back to top
32.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

J

Për zërin… dhe koncertin e Blertës… nga Jozef Radi

 Për zërin... dhe koncertin e Blertës... nga Jozef Radi Nesër në Akademinë e Arteve, Blerta Zhegu nji soprano mjaft e re dhe premtuese, që po...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.