back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Izota Haruni Rexho

Një klithmë që nuk gjen qiell – tregim nga Izota Haruni Rexho

Një klithmë që nuk gjen qiell tregim nga Izota Haruni Rexho Kisha kohë që atë njeri e ndjeja edhe përmes gërmash... Mbyllja sytë dhe arrija t'ia...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.