back to top
35.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Isuf Kullolli

Vrasja e Bardhok Bibës dhe vrasja e 14 të pafajshmëve… – 17 gusht 1949, dita kur nisi rrënimi i Mirditës

Vrasja e Bardhok Bibës dhe vrasja e 14 të pafajshmëve... 17 gusht 1949, dita kur nisi rrënimi i Mirditës   “Krahu i duhur i historisë” - genocidi...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.