back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ismet Dibra

Krejt Kleri Shqiptar u masakrua nga Diktatura… Opinione dhe shkrime

Krejt Kleri Shqiptar u masakrua nga Diktatura... Opinione dhe shkrime Me datë 5 nëntor 2016, në TV 2000, (television vatikanist) u fol gjerë e gjatë, për...

Sheherlinjtë e Dibrës dhe Mëhalla e Dibranëve, – edhe kjo është një histori e Tiranës nga Roald A. Hysa

Sheherlinjtë e Dibrës dhe Mëhalla e Dibranëve, - edhe kjo është një histori e Tiranës nga Roald A. Hysa Mahalla e Dibranëve është një nga toponimet e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.