back to top
23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ishullin Simon

Henrik Gjoka – Proza si memorial negromant i diktaturës dhe reflekset të saj si dokuart – nga Dr. Leka Ndoja

Vepra e Botuar e Henrik S. G. Për të pasur lexuesit një ide mbi vepën Henrik S. G. e i cili jeton në Francë prej...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.