back to top
21.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Irena Dukagjini - Kujxhia

“Lamtumirë, dhe po qe përgjithmonë, përgjithmonë lamtumirë…!” kushtuar Irena Dukagjini – Kujxhia

Irena Dukagjini - Kujxhia, nji zonjë, nji fisnike që luftoi deri në fund me fatin që i gatuan djajtë! requiem nga Jozef Radi Lajmi se me...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.