back to top
18.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Irena Dono

Ne me touche pas… – tregim nga Rudina Lohja – Kurti

"Ne me touche pas..." tregim nga Rudina Lohja - Kurti Gjithçka qëndron bukur, motër e shtrenjtë, për çka u emocionova dhe u lumturova. I tërë tregimi...

Një jetë në shërbim të Jetës kushtuar – nga Klodi Stralla – Dr. Sotir Polena (1902-1966)

Një jetë në shërbim të Jetës kushtuar nga Klodi Stralla Dr. Sotir Polena (1902-1966) Para pak orësh miku im Arben Cici më njoftoi se ish nisur...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.