back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Inva Mula

Dy artistë shqiptarë pjesë e kastit të Traviatës… – nga Elida Buçpapaj

Dy artistë shqiptarë pjesë e kastit të Traviatës... nga Elida Buçpapaj Pas erës Covid, po fillon era e re. Njerëzimi po përpiqet të kurojë dhimbjet, traumat,...

“Si u bëra i padukshëm” – i shkrimtarit fizikan, Kostandin Leka – mbresa nga romani nga Skifter Këlliçi

“Si u bëra i padukshëm” - i shkrimtarit fizikan, Kostandin Leka mbresa nga romani nga Skifter Këlliçi Poetesha e njohur Zhuliana Jorganxhi, ish-redaktore e letrare...

Pse performanca e Ermonela Jahos në Royal Opera duhej të ishte Kryelajm shqiptar… nga Elida Buçpapaj

Pse performanca e Ermonela Jahos në Royal Opera duhej të ishte Kryelajm shqiptar...* nga Elida Buçpapaj Kryelajmi që do të pushtonte titujt kryesorë të gazetave dhe TV-ve...

Saimir Pirgu – Fëmija i Metalurgjikut, Don Alfredo i Botës

Fëmija i Metalurgjikut, Don Alfredo i Botës Intervistë e Saimir Pirgut nga Alida Jolie Shënim: Kjo intervistë mjaft interesante e realizuar me shumë dashuri nga Alida...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.