back to top
10.5 C
Tirana
E diel, 21 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Impresionizmi

Impresionizmi, – si qëmtim i lirikës postmoderniste në poezinë e Artan Kafexhiut nga Emrije Krosi

Impresionizmi, - si qëmtim i lirikës postmoderniste në poezinë e Artan Kafexhiut* nga Emrije Krosi Po të kërkojmë kufijtë e një poezie, apo edhe fundin...

Nji skicë mbi jetën dhe veprën e Vincent Van Gogh

Nji skicë mbi jetën dhe veprën e Vincent Van Gogh Vincent Willem Van Gogh lindi me 30 mars të vitit 1853, në Groot Zundert,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.