Nyjet-Arkivit për » Iljon Thanasi «

Ardian Koçi dhe Heterodon – Gjarpri që ha vetveten – nga Shpend Sollaku – Noé

Ardian Koçi dhe Heterodon – Gjarpri që ha vetveten nga Shpend Sollaku Noé -Pushohet nga puna drejtuesi më i zot i Zonave të Mbrojtura të natyrës shqiptare -Preteksti – një intervistë më Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook