back to top
9.5 C
Tirana
E premte, 19 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ilirjan Blloshmi

Metafora e Vatrës së Shqiptarëve në SHBA sot – Në qumështin e bashkësisë po ndahet gjalpi nga hirra – nga Valentin Lumaj

Ditën e shtunë paradite, 14 tetor 2023, një numër i konsideruar vatranësh të rinj dhe veteranë u mblodhën tek selia e Vatrës duke shpresuar që kryetari...

Ikja e Prof. Vasilit dhe e vërteta që s’e mora vesh kurrë – nga Ilirjan Blloshmi

Ikja e Prof. Vasilit dhe e vërteta që s'e mora vesh kurrë nga Ilirjan Blloshmi Kur kam qënë në shkollë mesme, kishim një profesor historie. Prof....

Pinjollët e Regjimit Komunist… që drejtojnë sot Shqipërinë! nga Ilirjan Blloshmi

Pinjollët e Regjimit Komunist... që drejtojnë sot Shqipërinë! nga Ilirjan Blloshmi -Edi Kristaq Rama - kryeministër, djali i anëtarit të Presidiumit të Kuvendit Popullor. Po ashtu...

Maks Velo (1935-2020) Opinione rreth Njeriut dhe Artistit

Maks Velo (31 gusht 1935 - 7 maj 2020) Opinione rreth Njeriut dhe Artistit Liridon Mulaj Unë nuk e kam njohur Maks Velon personalisht dhe pse...

E rëndësishme është si do ta përballojmë frikën… Bisedë me Ervin Dine, nënkryetar i Vatrës

E rëndësishme është si do ta përballojmë frikën... Nënkryetari i Vatrës Ervin Dine, në betejën kundër koronavirusit Ervin Dine, nënkryetar i Vatrës, në bisedën online...

Një e shtunë urimi për Diellin, dhe pak shënime në mbledhjen e parë të Vatrës së re! – nga Jozef Radi

Një e shtunë urimi për Diellin, dhe pak shënime në mbledhjen e parë të Vatrës së re! nga Jozef Radi E shtuna e 15 shkurtit të...

Kërkojnë që rruga “Mehmet Shehu” në Mallakstër, të riemërtohet! – Mehmet Shehu: Kreu krime kundër njerëzimit

"Cilido që është i interesuar për ta mbështetur këtë iniciativë, bazuar në të Drejtat dhe Liritë Themelore të Njeriut, të na kontaktojë, për të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.