back to top
23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ilir Sako

“Shqyerja e perdes… prej një piktori të madh” nga Shpend Sollaku Noé e Jozef Radi

"Shqyerja e perdes... prej një piktori të madh"* nga Shpend Sollaku Noé e Jozef Radi me ndërhyrje të te afermve dhe miqve të artistit Nuk...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.