back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Idioti

Idiotit që jep lirinë në këmbim të sigurisë (Dhe që meriton t’i humbasë të dyja) – Revoltë nga Kastriot Çipi

Idiotit që jep lirinë në këmbim të sigurisë (Dhe që meriton t’i humbasë të dyja) Revoltë nga Kastriot Çipi Më mirë qen në Itali, se sa pensionist...

Paul Laffitte (1839-1909) Idioti

"Nji idiot i vorfën asht gjithnji nji idiot, kurse nji idiot i pasun, asht gjithnji i pasun... "

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.