back to top
17.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Hebrenjtë për Paranë

Fjalë të urta të hebrejve për paranë

Fjalë të urta të hebrejve për paranë 1.Ata që s’kanë pare s’kanë asgja, po ata që kanë pare s’kanë gjithçka! 2.Gjithçka rrotullohet rreth bukës dhe vdekjes. 3.N’se...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.