back to top
9.5 C
Tirana
E premte, 19 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Hasan Duma

Dr. Besim Zyma, (1901-1983) – nga Pjerin Radovani – 90 vjet më parë filloi aktiviteti i shërbimit otorinolaringologjik në Shqipëri

Dr. Besim Zyma, (1901-1983) - nga Pjerin Radovani 90 vjet më parë filloi aktiviteti i shërbimit otorinolaringologjik në Shqipëri Neurokirurgu i parë që ka ushtruar...

Regjimi enverist shkatërroi 200 xhami e kisha…

Regjimi enverist shkatërroi 200 xhami e kisha... Goditjen më të rëndë, që regjimi ushtroi mbi trashëgiminë shpirtërore të shqiptarëve qe shkatërrimi i kishave dhe xhamive....

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.