back to top
16.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Harry Bajraktari

T’i kthejmë Vatrës dhe Diellit legjitimitetin – nga Elida Buçpapaj

T’i kthejmë Vatrës dhe Diellit legjitimitetin nga Elida Buçpapaj Botuesit e Voal.ch kanë mbi tri dekada kontribute në mbrojtje të lirisë së fjalës dhe shqiptimin...

Veprimtari nga Nju Jorku, Harry Bajraktari, u takua në Departamentin e Shtetit, me Gabriel Escobar

Veprimtari nga Nju Jorku, Harry Bajraktari, u takua në Departamentin e Shtetit, me Gabriel Escobar Washington DC, (21 Maj, 2023) - Veprimtari i dalluar i...

Bota shqiptare humbet Akademik Mark Krasniqin

Ndërroi jetë akademik Mark Krasniqi Sot pas mesnate rreth orës 00.35 minuta në Qendrën Intensive të QKUK-së ndërroi jetë akademik Mark Krasniqi. Lajmin e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.