Nyjet-Arkivit për » Grehot «

Nata e gjatë e 20 viteve… Jozef Radi

Nata e gjatë e 20 viteve… rrefim nga Jozef Radi në kujtim të dy shokëve të mi të fëminisë dhe ushtrisë, Ndoc Vokrrit dhe Kujtim Nelës që s’janë më mes Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook