back to top
24.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Grand Opera

“Unë dhe Parisi” – rrëfimi i mjekut Xhovan Kajana për Francën – nga Namik Selmani

“Unë dhe Parisi” rrëfimi i mjekut Xhovan Kajana për Francën nga Namik Selmani Do të doja që këtë titull monologian ta kisha për vete. Sot nuk ndodh...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.