back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjyqi

Gjyqet e pafundme të Ahmet Kolgjinit… nga Jozef Radi

Gjyqet e pafundme të Ahmet Kolgjinit... nga Jozef Radi Kët shkrim e kam mendue, e kam shkrue dhe e kam vuejtë vetëm për Ahmet Kolgjinin... Sinqerisht...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.