back to top
23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjovalin Cuni

Rëndësia dhe jehona e veprës “William Shakespeare” të kolosit të letërsisë franceze Viktor Hygo – kumtesë nga Drita Brahimi – Pedagoge e gjuhës...

Përpara disa ditësh, në mjediset e Bibliotekës së Universitetit të qytetit Elbasan, në kuadrin e veprimtarive të Fakultetit të Shkencave Humane, me mbështetjen e...

Një vrasës në Panairin e Librit… Ku Jemi?! – nga Skender Tufa

Një vrasës në Panairin e Librit... Ku Jemi?! nga Skender Tufa Nuk mund të harrohet bisha që të kafshon Hysen Sheshori . Sot, mbas 30 vjet postdiktaturë shohim më...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.