back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjon Ndoc Shllaku

“Bija shqiptare” me tekst të Vinçenc Prennushit e muzikë të Martin Gjokës dhe mirënjohjes së Eno Koços e Robert Prendushit

Asht kënaqësi e madhe profesor Roberti, që energjitë intelektuale të qytetit të Shkodrës, prej moshash të ndryshme, largësish të ndryshme, të gjallë e të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.