back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjon Muzaka

Kostantin Arianiti – Kominata – Komneni eskluzive nga Prof. Lutfi Alia

Kostantin Arianiti - Kominata - Komneni 1* eskluzive nga Prof. Lutfi Alia ...Pas pushtimit turk, në shek. XIV-XVII, trojet tona u tronditën nga eksode masive,...

Nezir Muzhaqi – nga bangat e shkollës… te varja në litar*

Nezir Muzhaqi - nga bangat e shkollës... te varja në litar*  Nezir Muzhaqi - Një Princ i Vërtetë Nezir Muzhaqi - Një hero dhe një mesazh “Prindi që le...

Testamenti i Princit Gjon Muzaka

Testamenti i Princit Arber Gjon Muzaka (Giovanni Musachi) “Prindi që le birin e tij të mësuar, por të varfër thuaj se i ka lënë gjithçka. Por...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.