back to top
26.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjon Kolombi

Gjyshja “biblike” e Edi Ramës…* – nga Adriatik Riza Dosti

Gjyshja “biblike” e Edi Ramës…* nga Adriatik Riza Dosti Quhej Veronika Marie Kolombi ... dhe kish lindur në Sarajevë në 1904! Për baba kishte tregëtarin e mirënjohur...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.