back to top
30.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjergji Center

Veliaj do shpronësojë Sarajet, harrohet projekti për muze, vetëm kulla!!

Veliaj do shpronësojë Sarajet, harrohet projekti për muze, vetëm kulla!! Kryebashkiaku Erion Veliaj do shpronësojë nga pronarët ndërtesën e njohur si “Sarajet 1837”, dhe një...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.