back to top
16.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjergja Kastrioti

Pjetër Bogdani (1630-1689) dhe dy Gjergjat e Mëdhenj – nga Paulin Z. Zefi

Pjetër Bogdani (1630-1689) dhe dy Gjergjat e Mëdhenj nga Paulin Z. Zefi Mbasi Pjetër Bogdani humbi luftën, fillon edhe islamizimi i shqiptarëve në masë të madhe....

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.