back to top
16.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjergj Kastriot - Skënderbeu

Figura e Iliaz Bej Vrionit nderohet me Urdhrin “Gjergj Kastrioti Skënderbeu”.

Figura e Iliaz Bej Vrionit nderohet me Urdhrin “Gjergj Kastrioti Skënderbeu”. "Unë vetë uroj që Shqipërisë t'i vijë dëshira dhe vullneti për t'u lidhur me...

“Shqipëria më do shumë dhe unë i shpreh shumë mirënjohje asaj…”

"Shqipëria më do shumë dhe unë i shpreh shumë mirënjohje asaj..." Ernesto Sabato (1912-2011) nga Klodi Stralla Ishte, si tani, fundprill i vitit 1996, kur...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.