back to top
35.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjergj Bojaxhi

Partia e Djathtë – nga Erl Kodra

Partia e Djathtë nga Erl Kodra Për të djathtën dhe të majtën kam shkruar shumë herë. Për fat të keq, megjithse ka një shtresë të tërë...

Rrezikohet vendbanimi ilir, studiuesit kërkojne anulimin e projektit

Rrezikohet vendbanimi ilir, studiuesit kërkojne anulimin e projektit Ka filluar Lufta Kulturoro-Civile në Atdheun tonë. Luftë midis Frontit për ta ruajtur Kulturën e Komanit dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.