back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Girolamo Savonarola

Botticelli dhe Kërkimi i Hyjnores… nga Ilir Seci

Botticelli dhe Kërkimi i Hyjnores... nga Ilir Seci ...Tue kundrue ekspozitën - "Botticelli dhe Kërkimi i Hyjnores" - nji ekspozitë e hapun me 15 Prill 2017,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.