back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Giosue Carducci

O Zot, sa shumë janë 26 dhimbje! nga Mark Simoni

O Zot, sa shumë janë 26 dhimbje! nga Mark Simoni Kisha besue fort se do të ishte nji gëzim tejet i madh, ardhja e nji libri...

“Trёndafili i Dimrit” – Pёrkthime nga Iskra Thoma dhe Kёrcuri – tregim nga Giovanni Pascoli

Trendafili i Dimrit nga Rosalba Caffo Dallari Një lule - simbol i dashurisë i mbledhur në brymën dimërore. Novelat - petale që përqendrohen rreth festimeve...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.