back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Giampiero da Bergamo

Frati Leonardo de Martino – Rilindasi i Fundit – nga Lutfi Alia

Frati Leonardo de Martino - Rilindasi i Fundit nga Lutfi Alia Nё vitin 1868, Leonardo de Martino (5 mars 1840-12 korrik 1923), OFM prelat dhe poet...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.