back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

George Frendo

Rreth letrës së ministrave gra – Mons. George Frendo, Arqipeshkvi i Tiranë-Durrësit

Arqipeshkëvia Metropolitane Tiranë - Durrës Rreth letrës së ministrave gra nga Mons. George Frendo, - Arqipeshkvi i Tiranë-Durrësit Janë tetë ministre gra që u janë drejtuar deputetëve...

Një titull për një foto të Idromenos – nga Qerim Vrioni

Një titull për një foto të Idromenos nga Qerim Vrioni Fotoja bashkëngjitur paraqet një prift katolik, dy djem ndihmësa dhe një tjetër, por të veshur keq...

Visar Zhiti nga Vatikani – Te unë nuk ka mbetur ndonjë ndjesi debati për emrin tim…

Visar Zhiti nga Vatikani Te unë nuk ka mbetur ndonjë ndjesi debati për emrin tim... Intervistoi: Fatmira Nikolli Një vit pas debatit, Visar Zhiti vjen në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.