back to top
26.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Genta Popa

Grimca mendimesh e persiatje ruejtë në blloqet e Lazër Radit – Dr. Lazër Radi (1916-1998)

Grimca mendimesh e persiatje ruejtë në blloqet e Lazër Radit Dr. Lazër Radi (1916-1998) Këto shënime të shkurtëra të Dr. Lazër Radit, janë seleksionuar dhe shkëputur...

In Memoriam, Kapidan Deda i Gjonit të Markagjonit

In Memoriam, Kapidan Deda i Gjonit të Markagjonit Sot, me datën 23 janar 2015, vdiq Kapidan Deda i Gjoni të Markagjonit, përfaqësues i brezit të vjetër të...

Lamtumirë Ded Gjonmarku…

Lamtumirë Ded Gjonmarku... Djalë i nji Dere të Madhe dhe i nji Dinjiteti të Rrallë Vdiq Kapidan Deda i Gjonit të Markagjonit, një ndër pinjollët e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.