back to top
30.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Genocidi serb

Koloneli serb: Si u vranë dhe u përdhunuan femrat shqiptare

Koloneli serb: Si u vranë dhe u përdhunuan femrat shqiptare Nga një grup i grave shqiptare të zhvendosura nga Lubizhda e Hasit dhe fshatrat tjera...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.