back to top
11.5 C
Tirana
E premte, 24 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Geg Gurakuqi

Ndjehem krenar për Paraardhësit e mi… nga Romeo Gurakuqi…

Ndjehem krenar për Paraardhësit e mi… nga Romeo Gurakuqi… Hedh poshtë me neveri sulmin e orkestruar nga Kryeministri Edi Rama, dhe qehajallarët e tij, ndaj meje...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.