back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gazeta Panorama

“Racizimi” i Maks Velos i ka rrënjët në komunizëm nga Erl Kodra

"Racizimi" i Maks Velos i ka rrënjët në komunizëm nga Erl Kodra Mendova të mbajë njëlloj distance nga dita e vdekjes së Maks Velos, për të...

Tragjedia e “mendjeve te mbylluna” – nga Prof. Sami Repishti

Tragjedia e “mendjeve te mbylluna” nga Prof. Sami Repishti Në kujtimet e tij, historiani i ndjerë Arben Puto tregon se gjatë demonstratave studenteske të 8 Dhjetorit...

Sa të poshtër dhe të ulët keni qenë, po aq edhe mbetët… nga Gramoz Xhaferri

Sa të poshtër dhe të ulët keni qenë, po aq edhe mbetët... nga Gramoz Xhaferri Bah, sa të poshtër dhe të ulët keni qenë! Më rrokullisi tej,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.