back to top
24.5 C
Tirana
E diel, 19 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gazeta Dita

Edmond Caja je vrasës! – nga Urim Gjata

Edmond Caja je vrasës! nga Urim Gjata Meqënëse gazeta Dita, e cila dikur publikonte shkrimet e mia për kondrabandën në dogana... sot nuk më mundëson komentin, atëhere...

Një intervistë nga Jozef Radi – dhe raportet e vështira me shtypin shqiptar…

Një intervistë nga Jozef Radi - dhe raportet e vështira me shtypin shqiptar... Zakonisht nuk jap intervista... më së shumti kam marrë intervista! Përzgjedhja në të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.