back to top
27.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gazeta Avvenire

Përse u ngjitët në anijen “Vlora” dhe më latë në Shqipëri?! – Mbas 30 vitesh Anita Likmeta pyet të ëmën Ervehe Lala, për 8...

Përse u ngjitët në anijen "Vlora" dhe më latë në Shqipëri?! Mbas 30 vitesh Anita Likmeta pyet të ëmën Ervehe Lala, për 8 gushtin e 1991...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.